CND Shellac

Ataşehir Güzellik Salonu - Diva Güzellik Salonu

Kusursuz Tırnaklar İçin CND Shellac!

Ojelerinizin bozulma ihtimali size engel olmasın!

CND Shellac (orijinal çıkmayan oje); normal ojeler gibi kolayca sürülebilir. Tırnaklarınıza inanılmaz bir parlaklık katar ve 14 gün boyunca mükemmel kullanım sağlar.

0 kuruma süresi; CND Shellac ojenin kuruma süresi yoktur. İşlem biter bitmez tırnağınızda oje yokmuş gibi her şeyi yapabilirsiniz. Ojede darbe almasına rağmen asla yıpranma olmaz. Aksine tırnağınıza gelebilecek zararlardan tırnağı korur.

Tırnaklara törpü veya makine zarar vermez. Özel losyonları ile tırnak üstüne törpülenmeden uygulanır.

Uygulaması çok basittir ve sadece 10 dakikada CND Shellac çıkarıcı bantları ile kolayca çıkarılabilir.

Dünyanın en büyük basın ve reyting kuruluşları tarafından Ipad ile birlikte Dünyanın En İyi İcatlar Listesi’ne girip ödüller alan tek üründür.

 

CND Shellac çıkmayan oje içeriği ve kullanımı

Hava ve suyu geçiren dünyanın ilk Hybrid Formülü ile oluşturulan ojesi olan CND Shellac (çıkmayan oje) asla başka markalarla karıştırılmamalıdır. Karıştırdığı taktirde tırnak hava ve su geçirmez. Üstelik tırnaktan beklenenden erken çıkar.

CND Shellac sistemi için Base Coat (alt kat), Colar Coat (renk katı) ve CND UV Lamp’den uygulamaları gerekmektedir.

Sık CND Shellac kullanımı tırnağınıza asla zarar vermez, aksine tırnaklardaki sararmayı 15 gün içerisinde yok eder. Kovalent bağını güçlendirerek de tırnak kırılmaları ve çatlamalarını durdurur. Ancak mutlaka orijinal CND Shellac ürünleri kullanılmalıdır.

CND Shellac ojenin tırnakta kalma süresi 14 günü geçer. Fakat tırnakların uzaması halinde tırnak dipleriyle shellac oje arasında doğal tırnak görünür. Hoş bir görüntü oluşturmaz. Bu sebeple CND Shellac 2 haftada bir yenilenmelidir.

CND Shellac içerisinde tırnağa ya da vücuda zarar verebilecek herhangi bir zararlı katkı maddesi yoktur. Normal ojelerde bulunan ve sağlığı tehdit eden Formaldehyde (Nefes darlığı riski yaratan bir kimyasal), Toluen: Solunduğunda sinir sistemini olumsuz etkileyen depresyona yol açtığı kanıtlanmış bir kimyasal, DBP (Dibutil Flatat kanserojen katkı maddesi) gibi zehirleri içermez. Bu nedenle hamile bayanlar ve çocukların kullanımı için uygundur.

Sabun ya da şampuan CND Shellac ojenin kullanım süresini etkilemez. Günlük kullanıma uygundur.

CND Shellec’i evinizde kendi yöntemlerinizle çıkaramazsınız. Bu uygulama profesyonel salon uygulamasıdır. Tırnaklarınıza zarar vermemek için mutlaka salonlarda sertifikalı uzmanlar tarafından çıkartılmalıdır.

CND Shellac ojeyi isterseniz protez tırnak üzerine de uygulatabilirsiniz. Protez tırnağa hiçbir zararı yoktur.

Tavsiye: CND Shellac uygulamasından sonra her gün SolarOil kullanarak tırnaklarınızın ve tırnak etlerinizin her zaman yumuşak kalmasını sağlayabilirsiniz.