İpek Kirpik Ekleme

İpek Kirpik Ekleme yönetimi ortalama 1 saat sürer. Kirpik ekleme uygulamamızda, medikal yapıştırıcı kullanılır. İpek kirpik tamamen hipo-alerjjiktir.

Yapılan uygulamadan sonra 2-3 haftada bir bakıma geldiğiniz takdirde, düşen kirpiklerinizin yerine yenileri takılır; bu sayede kirpiklerinizi uzun süre kullanabilir, rimelsiz göz makyajı yapmanın rahatlığına erebilirsiniz. Suya dayanıklıdır. Yüzebilir, duş alabilir ve günlük hayatınıza doğal olarak devam edebilirsiniz.

İpek kirpik ekleme uygulaması, eğitimli ve deneyimli olan sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanmalıdır.


Kirpik ekleme işlemi Uzman ekibimizin dikkatli bir çalışma sistemiyle özel bir yapıştırıcı ile kendi kirpiğinize yapıştırılarak uygulanan son derece zararsız bir kirpik ekleme yöntemidir, ve uzun kirpiklere sahip olabilirsiniz.Kirpiklerizin mevcut halinden daha dolgun görünmesi için ikinci yöntemimizde kirpik ekleme işlemidir.

Yapıştırma süresi 10 dakikadır. Kullanımı 5-10 gündür. Kirpik ekleme işlemi esnasında 8-10 yapraklı tek tek birleşip grup teşkil etmiş kirpikler yapıştırıcısı ile mevcut kirpiklerin dibine kolaylıkla yapıştırılır.

Kirpik ekleme ve ipek kirpik ekleme işlemi için, uzmanlarımız sizleri İstanbul Ataşehir'de Diva Güzellik Salonu'nda beklemektedir.

Kirpik ekleme işlemi ile çekici bakışlarınız olsun istemez misiniz?